اسلایدر

فرهنگی هنری سیاسی علمی خبری ورزشی
دانلود فيلم رسوایی مسعود ده نمکی + عکس و فیلم download rosvaie
شنبه نوزدهم اسفند ۱۳۹۱ ساعت | از محسن | ( )
جديدترين فيلم مسعود ده نمکی رسوایی نام دارد اونم چه رسوايي ... رسوايي در حد ده نمکی 
10 عكس از فيلم جنجالي فيلم سينمايي ايراني رسوايي را در ادامه ببينيد......
 «اکبر عبدی»، «محمد رضا شریفی‌نیا»، «امیر دژاکام»، «اسماعیل خلج»، «امیر نوری»، «ابوالفضل همراه»، «عباس محبوب»، «مجید شهریاری»، «مختار سائقی»، «یوسف قربانی»،«اسدالله یکتا»، «کامران تفتی»، «مجید مشیری» و «ارسلان قاسمی» بازیگران مرد این فیلم هستند. 
الناز شاکردوست هم نقش اول زن فیلم رسوایی را بر عهده دارد، همچنین مریم کاویانی تینا آخوندتبار آرزو افشار ، محبوبه بیات و فریبا ترکاشوند بازیگران زن فیلم سینمایی «رسوایی» را تشکیل می‌دهند.
نكته اول فيلم / خبر اول فيلم درمورد رسواييScandal movie download Masoud Dehnamaki 
مسعود ده‌نمکی پیشنهاد علی سرتیپی را برای بازی آنجلینا جولی در فیلم جدیدش نپذیرفت. در پی درج اخباری در رسانه‌ها مبنی بر مذاکرات سرتیپی تهیه‌کننده سینما با مدیر برنامه‌های جولی برای حضور در ایران و بازی در یکی از فیلم‌های سینمایی،مشخص شد از چندی پیش اسپانسرهایی برای تامین هزینه‌های این حضور اعلام تمایل کرده بودند. این در حالی است که سرتیپی خبر این مذاکرات را بدون نام بردن از فیلمی عنوان کرده بود.
سرتیپی پیشنهاد این حضور را برای فیلم سینمایی «رسوایی» - که به تازگی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مسعود ده‌نمکی پروانه ساخت دریافت کرده – با عوامل فیلم در میان گذاشت که ده‌نمکی با این حضور موافقت نکرد.
 
اما در این میان، نکته جالب توجه ذوق‌زدگی برخی سینماگران و اصحاب رسانه بود که با استقبال از این خبر، حضور آنجلینا جولی در ایران را افتخار دانسته و برخی هم حضور این بازیگر در برخی فیلم‌ها را قطعی اعلام کردند.
ده‌نمکی ضمن تایید خبر ارائه شدن این پیشنهاد، گفت: «در همان ابتدای امر به آقای سرتیپی عدم تمایل خودم را اعلام کردم تا به اسپانسرها منتقل کند.»


دانلود بخش هایی ازفیلم(حدود سه دقیقه خیلی جذاب ودیدنی ازفیلم )
برای دانلود
لینک زیر را درمحل آدرس سایت کپی کنید:
http://host3.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/145/0288fcbb081f5c0606af37da9c96c4b6433521.mp4

موضوعات مرتبط: دانلود فیلم، سینمایی

 
نویسندگان
لینک دوستان